محل تبلیغات شما
دوج کوین یکی ار ارزهای زیر1 دلار بازار ارزهای دیجیتال است .
دوج کوین در حال حاضر بین 25 ارز برتر بازار معاملات از لحاظ حجم معاملات می باشد .
پیشبینی می شود تا دوسال آینده قیمت دوج کوین به بالای یک دلار برسد یعنی افزایش قیمت 300برابری .
پس حالا که قیمت آن خیلی پایین است و به راحتی می توان آن را از سایتها به دست آورد بهترین فرصت برای سرمایه گذاری و یا به دست آوردن این ارز می باشد .
مستر دیجی یک سایت سرمایه گذاری برای ارز دوج کوین است که مالک آن ایرانی می باشد .
مالک سایت یک ایرانی به اسم کیومرٍث است .
برداشت از سایت صددرصدی است و ماههاست که این سایت درحال فعالیت می باشد و بیشتر اعضای سایت نیز ایرانی هستند.
این سایت پنل رایگان ندارد و دراصل یک سایت سرمایه گذاری است ؛ یعنی شما مقداری دوج کوین به سایت واریز میکنید و سایت روزانه 6درصد به شماسود می دهد(یعنی دوج کوین واریزی شما را با6درصد افزایش به شما پس می دهد )
حداقل واریز به سایت 300 دوج است که باتوجه به قیمت پایین دوج کوین در حال حاضر بسیار اندک می باشد ؛ من خودم هم فقط 300 دوج کوین به سایت واریز کرده ام.
ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید و سپس در سایت ثبت نام کنید .

حال در پروفایل خود روی گزینه ی Digi Miner کلیک کنید تا با تصویر بالا روبرو شوید .
در قسمت Add Miner موشک را به سمتی ببریدتا مشخص کنید چه تعداد دوج کوین میخواهید واریز کنید .برای مثال برای 300 دوج کوین ، سایت به شما روزانه 12 دوج کوین می دهد و درماه 360 دوج کوین به شما تحویل می دهد .
حال برای پرداخت ؛ می توانید 300 دوج و یا معادل آن بیت کوین و یا لایت کوین واریز کنید .برای مثال من روی بیت کوین کلیک کردم و می بایست برای سرمایه گذاری 300 دوج کوین ، مقدار15.141 ساتوشی واریز می کردم .

آدرسی که باید ساتوشی را به آن واریز کنید نیز به شما نشان داده می شود ؛ به هیچ وجه صفحه ی آدرس را تا زمان واریز نبندید ، به محض واریز شما سیستم سرمایه گذاری شما را فعال می کند . برای خود من 20 ثانیه بعدازواریز تایید و سیستم شروع به افزایش 6 درصدی 300 دوج کوین بنده کرد .
حداقل مقدار برداشت 15 دوج کوین است و کارمزد هربار انتقال نیز 2 دوج کوین می باشد .درهرساعتی از روز برداشت بزنید بلافاصله برای شما واریز می شود .
این سایت تا 4 لول زیرمجموعه نیز به شما پاداش می دهد .
این سایت عالی با کارکرد مطمئن را ازدست ندهید .

با 80 هزارتومان تا سقف 12 میلیارد پاداش بگیر

از کدام سایتها میشه بیت کوین رایگان و واقعی به دست آورد - قسمت دوم

DigiTex - زیرمجموعه بیار و بین 5000 نفر برترباش ؛ 100 میلیون تومان برنده شو

کوین ,دوج ,سایت ,واریز ,گذاری ,سرمایه ,دوج کوین ,300 دوج ,می باشد ,سرمایه گذاری ,به شما ,سایت سرمایه گذاری ,برای سرمایه گذاری

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

phtamecunte خاک ارجمند شهیدان مسلم و مسعود بهروز عاشقم inundisbo ثبت برند - ثبت برند لاتین سوپر استار پرمین دوستانه 1 ciacrochesar